آموزشارزهای دیجیتاللیست دیجیتال ارزها

سیسکوین (Syscoin) چیست؟

ارز دیجیتال به عنوان یک ledger توزیع شده در بلوک چین

سیسکوین (Syscoin) چیست؟

سیسکوین ارزی دیجیتال است که به عنوان یک ledger توزیع شده در بلوک چین عمل می کند. این ارز بر روی فورک از پروتکل بیت کوین، بر اساس استخراج بیتکوین، برای ایجاد امنیت بالا و ثبات به وجود آمده است.

بلوک چین سیسکوین به دلیل هزینه ی تراکنش بسیار پایین و سرعت معاملاتی بالا از بلاک چین بیت کوین بهتر است. تطبیق سرعت و ثبات این ارز را برای اپلیکیشن های کسب و کاری که در تجارت کالا، داده و دارایی دست دارند، بسیار کاربردی کرده است.

فاکتورهای ترید و ذخیره سازی اطلاعات تنها کاربردهای این ارز دیجیتال نیستند، سیسکون برای یکپارچه سازی کسب و کارها بر روی بلوک چین طراحی شده است.

توسعه دهندگان سیسکوین آن را به عنوان نوعی چاقوی همه کاره بر روی بلوک چین معرفی می کنند. زیرا

یک بازار غیر متمرکز است که در آن کاربران می توانند در آمازون و eBay بدون نیاز به هیچ واسطه ای خرید و فروش کنند.

با استفاده از نام های مستعار به عنوان آدرس کیف پول، به جای نام های طولانی از کاراکترها که در میان آدرس های کیف پول بلوک چین رایج هستند، سب می شود پیگیری معاملات برای کاربران راحت تر باشد.

پیام رسانی رمزگذاری شده با صندوق ورودی و صندوق های خروجی مرتبط با نام مستعار.

درصد خرابی نزدیک به صفر با توجه به ماهیت برنامه های غیر مترکز بلوک چین، بنابراین آیتم های فروش در بازار سیسکوین همیشه در دسترس هستند.

سیستم های سپرده ای که به کاربران اطمینان امنیت وجوه خریداری شده و در حال ترانزیت را می دهد.

مایکروسافت سرمایه گذاری سنگینی برای ارائه ی بلوک چین به عنوان یک خدمات کرده و سیسکوین یکی از بلوک چین هایی است که با این شرکت همکاری می کند. سیسکوین رسما به شریک توسعه مایکروسافت در Q1 سال 2016 تبدیل شد.

این ها اولین چیزهایی بودند که توسعه دهندگان سیسکوین انجام داده اند و از آن زمان تا کنون فاکتورهای بسیاری به بلوک چین خود اضافه کرده اند.

از جمله ایجاد شبکه سریع و سبک در شبکه اصلی خود در سال 2017 یکی که از بزرگترین دستاوردهای سیسکوین است؛ زیرا جامعه توانست سریعا راه حل مقیاس را اجرا کند در حالی که دیگر جوامع بلوچین قادر به دستیابی به لایه هماهنگی نبودند.

جزئیات توکن

زمانی که همه ی توکن های سیسکوین استخراج شوند، تا حداکثر مقدار 888،000،000 تولید می شوند.در سال 2017 526،692،976 سکه در چرخه ی بازار بود.

کیف پول سیسکوین

تمام ویژگی های سیسکوین که علاقه به استفاده از آن را دارید، در حال حاضر در کیف پول محلی آن وجود دارد. کاربران می توانند فروشگاه خود را ایجاد کنند، از آن نگهداری کنند و به طور مستقیم با بازار ارتباط برقرار کنند.

رسید تراکنش هر معامله برای کاربران وجود دارد. سیسکوین تنها تنها برنامه ی بلوک چینی است که تمام ویژگی هایش را در کیف پول محلی خود ارائه می دهد.

در ابتدا سیستم سیسکوین به عنوان یک ارز واحد گسترش یافت، اما توسعه دهندگان متوجه شدند که این می تواند خیلی بیشتر از یک کلون بیت کوین عمل کند.

مشکلات اصلی بیتکوین، مقیاس پذیری و توافق جمعی آن هستند، اما سیسکوین این مسائل را حل کرده است. عملکردی به عنوان ارز و یک پلت فرم، دلیل اشتیاق شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت به توسعه آن هستند.

OpenBazaar شبیه سیسکوین است، زیرا هر دو آنها یک بازار غیرمتمرکز را ارائه می دهند، هرچند OpenBazaar صرفا یک شبکه همتا به همتا است در حالیکه سیسکوین خدمات بیشتری را ارائه می دهد، زیرا سیسکوین بر روی بلوک چین خود عمل می کند که به دلیل انطباق با بازار، فضای بیشتری ارائه می دهد.

بازارهای غیر متمرکز در حال تبدیل شدن به برنامه های کاربردی اصلی هستند و سیسکوین یکی از پلتفرم هایی است که این اتفاق برایش خواهد افتاد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا