آموزشاستراتژی اسپرد آپشن

مقدمه

استفاده از انعطاف پذیری و قدرت کامل آپشن ها به عنوان یک وسیله تجاری

استراتژی های اسپرد آپشن

مقدمه

در بین تریدر های تازه کار رایج است که بدون اینکه کوچکترین درک و دانشی از اینکه چگونه اسپرد آپشن های متفاوت می توانند طراحی مناسب و عملکرد بالایی ارائه دهند، وارد بازی آپشن ها میشوند و از یک آپشت به آپشن دیگری میروند. اما با کمی تلاش، شما یاد می گیرید که چگونه از انعطاف پذیری و قدرت کامل آپشن ها به عنوان یک وسیله تجاری استفاده کنید. برای کمک به شروع به کار شما، این آموزش ها را که در مورد راهبردهای اسپرد آپشن ها است، کنار هم آوردیم تا مسیر یادگیری را کوتاه تر کند.

قیمت آتی Outrights

بیشتر آپشن هایی که در صرافی های ایالات متحده ترید می شوند مانند خرید و فروش یک آپشن به تنهایی، حالت چیزی را که با نام قیمت آتی شناخته می شود، به خود می گیرند. آنچه که صنعت به عنوان “معاملات پیچیده” یاد می کند، تنها سهم کوچکی از حجم معاملات را تشکیل می دهد و ما به این نتیجه رسیدیم که معاملات پیچیده به نام اسپرد آپشن شناخته می شوند.

استراتژی ریسک

استفاده از اسپرد آپشن شامل ترکیبی از دو قیمت انجام گزینه ی متفاوت به عنوان بخشی از استراتژی محدود ریسک است. در حالی که ایده اصلی ساده است، پیامدهای ساختارهای اسپرد خاص می تواند پیچیده تر شود.

این آموزش برای درک بهتر اسپرد آپشن ها و توضیحاتی مربوط به اینکه، آن ها چی هستند، چه زمانی استفاده می شوند، ریسک ها و شرایط بهترین استفاده ی آنها چیست، ارائه شده است. در این آموزش همچنین توضیح داده میشود که چگونه پتانسیل های ریسک را که توسط شاخص های Greek، Theta، Delta و Gama اندازه گیری می شوند، با توجه به این که در روند نزولی، صعودی و یا بسته به نوع آپشن انتخابی، ارزیابی کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *