آموزشارزهای دیجیتاللیست دیجیتال ارزها

نئو (NEO) چیست؟

نسل جدید پلت فرم هوشمند ارز رمزنگاری شده

نئو (NEO) چیست؟

نئو نسل جدید پلت فرم هوشمند و به معنی لغوی جوان در یونان است. NEO تا کنون ظهور قابل توجهی به داشته است و اکثریت شناخت خود را مدیون رشد انفجاری خود است.

قانونی به عنوان کد

در ابتدا بیایید درباره قراردادهای هوشمند بحث کنیم. با توجه به فرهنگ لغت Black law، یک قرارداد: یک توافق، پس از بررسی کافی، برای انجام یا عدم انجام یک کار خاص است. به نظر ساده است؟

در ایالات متحده، قانون ESIGN در سال 2000 توسط فدرال تصویب شد که استفاده از امضای دیجیتال را به عنوان یک ساختار قانونی مورد استفاده قرار داد.

در چین، قانون قرارداد مشابه و استفاده قانونی از امضاهای دیجیتال در سال 2007 به کتاب ها تصویب شد. این به این معنی است که سیستم حقوقی در حال حاضر دارای یک پل با قلمرو دیجیتال است که بسیاری از فرصت های جدید را برای قراردادهای دیجیتال باز می کند.

دیدار با قراردادهای هوشمند – یک راه جدید دیجیتالی، بی حد و مرز برای دو یا چند طرف معامله برای ارتباط است. قراردادها منجر به توافق میان دو نفر (یا بیشتر) افراد و یا احزاب می شود.

این ارتباط بسیار با ساختار برنامه نویسی مشروط در علوم رایانه ای که در آن قوانین “اگر پس از دیگری” اجرا میشود شبیه است و به راحتی می تواند بر اساس قانون قرارداد سنتی ساخته شود و قانون را به کد تبدیل می کند.

کلید های دیجیتال و امضا ها، قلم های جدیدی هستند که حضور خود را در قراردادهای انجام می دهند. قراردادهایی که در حال حاضر کدگذاری شده اند و دوباره به تصوف جدید برای عصر دیجیتال از طریق سیستم عامل های مانند NEO می رسند.

سیستم NEO شامل موارد زیر است:

الگوریتم Delegated Byzantine Fault Tolerance (DBFT) – مکانیسم اجماعی است که به سیستم اجازه می دهد مقاومت در برابر مشکل Byzantine Generals و حفظ توافق است.

NeoX – این سیستم توانایی عمل و اجرا در میان بلوک چین های مختلف را ایجاد می کند. قرارداد NEO مکانیسم ایجاد قراردادهای هوشمندانه در محیط های مقیاس پذیر و با کارایی بالا است که پایگاه های موجود قبل از آن (به عنوان مثال C #، VB.Net، F #، Java، Kotlin) را ادغام می کند.

NEO اغلب اتریوم از چین نامیده می شود، اما چرا؟

NEO به عنوان یک ” public cloud” در نظر گرفته شده و بخشی از یک استراتژی بسیار بزرگتر که توسط دولت چین برای ایجاد پیشینه به عنوان یک رهبر صنعت پلت فرم بلوچین ایجاد شده است.

NEO به صورت خصوصی توسط شرکت OnChain برای هدایت بسته ها، تامین مالی می شود. اگر NEO یک ابر عمومی است، OnChain یک ابر خصوصی است که توسط شرکت ها و سایر موسسات بزرگ استفاده می شود. هدف این است که OnChain بلوک چین مایکروسافت یا اپل باشد.

تفاوت NEO با اتریوم چیست؟

NEO از بسیاری از پایگاه های کد (مثلا C #، VB.Net، F #، Java، Kotlin) پشتیبانی می کند در حالی که Ethereum دارای زبان اختصاصی خود به نام Solidity است، که نیاز است توسعه دهندگان قبل از هر گونه توسعه، آن را یاد بگیرند.

این به معنی منحنی یادگیری طولانی تر و عدم ورود به سیستم است که می تواند از ورود تعدادی از توسعه دهندگان که می تواند به اکوسیستم وارد شوند جلوگیری کند.

نقاط ضعف و نگرانی

NEO “توزیع” سکه را از طریق یک رویداد crowdfunding که به مردم اجازه سرمایه گذاری میدهد عرضه میکند، اما NEO هنوز هم از فروش پول دریافت میکند. از آنجایی که هیچ معدن و مجوز نشانه گذاری وجود ندارد، این توزیع بسیار متمرکز است.

NEO به دو دسته تقسیم شده است: 50 میلیون که از طریق crowdfunding فروخته شده (و به اشتراک کنندگان اولیه داده شده) و میلیون50 توسط “شورای NEO” مدیریت شده بود.

نقاط قوت و فرصت ها

NEO یک شرکت خواهر OnChain دارد که از لحاظ صنعت خدمات مالی “بسیار قوی” است و هم اکنون در حال حاضر با دولت چین و ژاپن همراه با شرکت های بزرگ از جمله Alibaba همکاری می کند.

GAS به شما برای نگهداری NEO پاداش می دهد

GAS همانند ” ether” با Ethereum به عنوان سوخت برای استفاده از اکوسیستم عمل می کند.  بنابراین آیا NEO «اقتصاد هوشمند نسل بعدی» است؟

NEO و تیم آن در حال انجام حرکت بزرگ برای رشد ریشه های عمیق در قاره آسیا و فراتر از آن هستند (همانطور که در مناطق غربی دیده می شود). معماری متمرکز توسعه دهنده قطعا به همان اندازه که توسعه دهندگان جدیدی را در بر می گیرد، سریع تر از سایر پروژه هایی که دارای منحنی های شتاب بیشتری هستند، حرکت می کند.

بازار آسیا مانند چین، ژاپن و بسیاری از کشورهای دیگر در حال تبدیل شدن به قدرت در صنعت بلوکچین و FinTech هستند.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *