آموزشارزهای دیجیتاللیست دیجیتال ارزها

لیک (Lykke) چیست؟

ارزی دیجیتال برای ترید با سایر ارزهای دیجیتال

لیک (Lykke) چیست؟

لیک یک بازار جهانی است که بر پایه ی بلوکچین ساخته شده است. لیک ارزی دیجیتال است که به شما اجازه ترید با سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم،FX و سایر دارایی های دیجیتال را می دهد.

شما می توانید از طریق مرورگر و یا دستگاه تلفن همراه خود به پلتفرم آن دسترسی پیدا کنید. این پلتفرم چندین مزیت منحصر به فرد نسبت به رقبای خودش، مانند کمیسیون کارگزاری 0% ، تضمین اجرا، حل و فصل فوری مسائل و مالکیت مستقیم توسط بلوک چین را ارائه می دهد.

سیستم لیک در سوئیس پایه گذاری شده است و در هفته های اخیر به دلیل افزودن اتریوم به پلتفرم خود تیتر اخبار بوده است.

این شرکت دارای لیک کوین(LKK) نیز است که هر سکه نشان دهنده ی 1/100 ازسهم شرکت است. این سکه در سال 2015 به بازار عرضه شد و طبق گزارش CoinMarketCap نسبت به سرمایه ی بازار در رتبه 49 میان ارزهای دیجیتال قرار دارد.

لیک در سه نقطه از جهان شامل، Lykke AG در سوئیس، Lykke Corp در لندن و Lykke Vanuatu در وانوآتا واقع شده است. هدف این شرکت ساختن یک بازار جهانی برای تبادل آزاد دارایی های مالی است. این شرکت قصد دارد از تکنولوژی بلوک چین برای از بین بردن ناکارآیی بازار و ترویج دسترسی رایگان از هر نقطه از جهان استفاده کند.

ویژگی های مبادلات لیک

  • پشتیبانی تلفن همراه : کیف پول Lykke برای iOS و اندروید به صورت رایگان در دسترس است.
  • کمیسیون 0% : Lykke کمیسیون کارگزاری صفردرصد را ارائه می دهد.
  • اسپرد کم : Lykke یک موتور تطبیق با اولویت گسترش دارد.
  • اجرای ضمانت شده : ترید با سرعت انسان.
  • حل و فصل فوری : ترید شما در چند دقیقه حل شده است.
  • امنیت 100% : سفارشات با اثر انگشت تایید می شوند و کلید خصوصی شما بر روی دستگاه شما ذخیره می شود.
  • خرید و فروش : Lykke تنها مکانی است که شما می توانید (Lykke – LKK) را خرید و فروش کنید.

کیف پول Lykke چگونه کار می کند؟

کیف پول Lykke، مانند بسیاری از دیگر کیف پول ها، به شما امکان ذخیره ارزهای دیجیتال و ترید آن ها به هر صورتی که تمایل داشته باشید را می دهد. اگر شما برای خرید یا فروش سهام، قصد استفاده Lykke Exchange را داشته باشید به کیف پول لیک، احتیاج دارید.

استفاده از این کیف پول رایگان است ودارای نرخ کمیسیون 0% است. شما با دانلود برنامه، ثبت نام حساب خود و سپس سپرده گذاری پول از کارت بانکی خود و یا از طریق انتقال بانکی شروع به استفاده از آن می کنید.

یکی از موارد منحصر به فرد در مورد کیف پول Lykke این است که اگر مبادله ی شما به خطر بیوفتد، در یک ایمیل امضا شده، سرمایه ی شما بازگردانده می شود. و در صورت بروز هرگونه مشکلی، پول شما تا 2 هفته به شما بر میگردد.

ترید با Lykke Exchange

لیک به شما اجازه می دهد با سه ارز BTC,USD و CHF بازار را باز کنید و از این سه برای ترید با طیف وسیعی از دارایی ها شامل پول های فیات، ارزهای دیجیتال، سهام و یا اوراق بهادر درقالب LKK شرکت کنید.

نتیجه گیری؛ Lykke یک ارز رمزگذاری شده است که از زمان راه اندازی در سال 2015 تا کنون به طور پیوسته رشد کرده است. این پلتفرم به شما امکان خریداری انواع مختلف ارزهای رمزنگاری و ارزهای فیات و از جمله گزینه های منحصر به فردی مانند سکه های فرانک سوئیس (CHF) و سکه Lykke (LKK) را می دهد.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *