آموزشارزهای دیجیتاللیست دیجیتال ارزها

كومودو (Komodo) چیست؟

معاملات شفاف، ناشناس، خصوصی و قابل تعویض

كومودو (Komodo) چیست؟

پلت فرم بلاک چین کومودو با استفاده از رمزنگاری منبع کومودو برای انجام معاملات شفاف، ناشناس، خصوصی و قابل تعویض استفاده می شود.

کومودو پلت فرم غیر متمرکز خود را تحت عنوان (ICO – DICO) ارائه می دهد. این فناوری به توسعه دهندگان ضمانت ارائه ی یک سکه ی شفاف در عین حفظ حریم خصوصی سرمایه گذاران از طریق ویژگی های داخلی کومودو را می دهد.

برای اولین بار در تاریخ رمزنگاری، این امکان به وجود آمده است که بدون احتیاج به شخص ثالث قابل اعتماد، امکان انتشار و صدور ارز دیجیتال وجود داشته باشد.

بنابراین DICO تنها از طریق تمرکززدایی از سایر ICOs ها متمایز نمی شود، بلکه نیازمند به تکنولوژی Jumblr از پلت فرم Komodo است تا حریم خصوصی کامل را برای تمام احزاب ICO تضمین کند.

علاوه بر این، dICOs در پلت فرم کومودو نیازی به هزینه های بالا ندارند، زیرا هر یک از دارایی ها یک بلاک مستقل است و توسط dPoW تامین می شود و تمام هزینه های انجام شده DICO را با سکه DICO پرداخت می کند.

شریک استراتژیک کومودو، Monaize اولین کسی است که از این تکنولوژی انقلابی استفاده می کند. ICO آنها اولین بار از نوع خودشان خواهد بود و همچنان پلت فرم Komodo را در نقاط مختلف قرار خواهد داد.

راه حل های کومودو

پلت فرم کمودو یک کیت کامل بلاک چین برای ICO ها و ضرب سکه های دیجیتال را فراهم می کند. توکن جدید به طور کامل با اکوسیستم سازگار است. تکنولوژی مستقل بلاک چین ما به توسعه دهندگان امکان داشتن یک بلاک چین محلی که اجازه ی کنترل کامل آن توسط آن ها وجود دارد را می دهد.

شروع کار با کامودو

کومودو به عنوان یک سکه خصوصی شروع به کار کرد، به یک پلت فرم تبدیل شد و در حال حاضر یک اکوسیستم رو به رشد است. اولین مرحله ایجاد اکوسیستم ما در حال انجام است و در حال حاضر با شریک رسمی خود، Monaize، برای راه اندازی بلاک چین خود در پلت فرم کمودو، همکاری می کند.

تاریخچه ی مختصری از کمودو

منشاء کومودو به عنوان یک سکه حفظ حریم خصوصی نشان دهنده قدرت پتانسیل بلند مدت ما است. در اصل، پروژه های بلاک چین خصوصی نبودند؛ اگر یک کیف پول شخصی در یک شبکه بلاک چین شناسایی شود، تجزیه و تحلیل ساده داده ها از هر رفتار مالک آن قابل ردیابی است.

پلت فرم کمودو بر روی ارائه کامل راه حلهای جامع end-to-end برای توسعه دهندگان در هر سطح و هر صنعت تمرکز دارد. این امری ساده اما قدرتمند است. چشم انداز ما این است که یک اکوسیستم قوی از شرکا و توسعه دهندگان برای سرعت بخشیدن به دسترسی سریع بلاکچین ایجاد کنیم.

قابلیت انعطاف پذیری

توسعه دهندگانی که در پلت فرم کمودو ایجاد شده اند، با یک بلاک مستقل از خودشان شروع می شوند که بعدا به اکوسیستم کومودو متصل می شوند. از آنجا که بلاکچین شما به طور کامل بدون نیاز به محیط بیرون است، شما توسط شرکای کومودو محدود نمی شود.

امنیت

نوآوری dPOW(وابسته به اثبات کار) کومودو، یک لایه ی امنیتی ایجاد می کند که از اطلاعات بلاک چین شما backup گیری می کند و آن را به بلاک چین بیت کوین متصل می کند. این پلت فرم همچنین از حفاظت حریم خصوصی اختیاری را از طریق ادغام گواهینامه های Zero-Knowledge ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *